Wygrana Sparty z Orłem Kolno 4:0
W swym trzecim meczu Sparta wygrała 4:0. Bramki strzelili : Łukasz Sobolewski w 43 i 83 minucie , Paweł Zaniewski w 67 min oraz Wojtek Mickiewicz w 85 minucie
O meczu powiedział trener Sparty J. Bayer :
To był ważny mecz dla nas . Po przegranym meczu to było spotkanie aby się odbudować i to się udało. Naszym zadaniem w tym sezonie jest utrzymać się w środku tabeli . Chcielibyśmy być w czubie ale raczej w tym sezonie to byłoby trudne zadanie . A co do samego meczu : Najważniejsze jest to, iż wygraliśmy i to 4 :0. . Pierwsza połowa to nasza przewaga, dużo sytuacji i w końcu bramka w 43 minucie która otworzyła mecz. Piękna bramka z dystansu Pawła Zaniewskiego w 67 minucie ustawiła nam mecz . Dwie ostatnie bramki padły w ostatnich minutach meczu kiedy nasi przeciwnicy opadli z sił. Mieliśmy jeden udany debiut . W bramce Sparty stanął po raz pierwszy Marcin Putro pozyskany z Wigier Suwałki
Kolejny mecz gramy w niedziele ze Spartą Szepietowo.
Wyszukiwarka



Firmy które nas wspierają.
PODLASKIE – film promocyjny województwa podlaskiego
Ostatnie wpisy
- Ostatni trening seniorów w rundzie wiosennej sezonu 2025/2026
- XX Regaty Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka oraz Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
- Seniorzy AKS Sparta walczyli do końca
- Treningi zawodników sekcji narciarstwa wodnego trwają pełną parą
- Wsparcie Województwa Podlaskiego
- Sparingi
- Zimowe trenowanie
- Sportowy region
- Spotkanie świąteczno-jubileuszowe Totalizatora Sportowego
- III Podlaska Gala Sportu
- Uroczyste Posiedzenie Zarządu PZMWiNW
- Uroczyste wręczenie nagród dla zawodników sekcji kajakowej i narciarstwa wodnego
- Popularyzacja i upowszechnianie kajakarstwa oraz narciarstwa wodnego wśród mieszkańców Augustowa
- Dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki
- Wyjątkowe gratulacje od Marszałka Województwa Podlaskiego






