Wygrywany z Hetmanem Białystok 1:0.
Wczoraj w zaległym meczu Podlaskiej IV ligi nasi piłkarze odnieśli jakże ważne zwycięstwo. Pokonali na własnym boisku Hetmana Białystok 1:0. Bramkę w 72 minucie zdobył Kamiński.
O meczu powiedział trener Sparty R. Harasim
„ Cieszę się wraz z chłopcami ze zwycięstwa. Punkty są nam bardzo potrzebne. Mecz był pod naszą kontrola . W pierwszej połowie mieliśmy cztery tzw. setki i do przerwy był bezbramkowy remis . Robiło się trochę nerwowo ale w końcu po ładnej akcji udało się nam strzelić jedynego gola na wagę zwycięstwa i co najważniejsze trzy punktu są na naszym koncie „
Wyszukiwarka



Firmy które nas wspierają.
PODLASKIE – film promocyjny województwa podlaskiego
Ostatnie wpisy
- Ostatni trening seniorów w rundzie wiosennej sezonu 2025/2026
- XX Regaty Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka oraz Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
- Seniorzy AKS Sparta walczyli do końca
- Treningi zawodników sekcji narciarstwa wodnego trwają pełną parą
- Wsparcie Województwa Podlaskiego
- Sparingi
- Zimowe trenowanie
- Sportowy region
- Spotkanie świąteczno-jubileuszowe Totalizatora Sportowego
- III Podlaska Gala Sportu
- Uroczyste Posiedzenie Zarządu PZMWiNW
- Uroczyste wręczenie nagród dla zawodników sekcji kajakowej i narciarstwa wodnego
- Popularyzacja i upowszechnianie kajakarstwa oraz narciarstwa wodnego wśród mieszkańców Augustowa
- Dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki
- Wyjątkowe gratulacje od Marszałka Województwa Podlaskiego






