Zarząd Sparty spotyka się z władzami Miasta i Powiatu.
Jak informowaliśmy Zarząd Sparty spotkał się z trenerami wszystkich 3 sekcji działających w naszym klubie. Każde ze spotkań przyniosło wiele nowych pomysłów i idei. Ale też co istotne w rzeczowej merytorycznej i co ważne szczerej rozmowie powstało kilka nowych idei i pomysłów, które m.in. będziemy chcieli przedstawić na spotkaniu z włodarzem Miasta i Powiatu które odbędzie się w najbliższych dniach.
Burmistrz W. Walulik oraz Starosta Powiatu J. Szlaszyński doskonale znają nasz klub . Pan Burmistrz to były zawodnik Sparty i działacz kajakarstwa a z kolei Pan Starosta to były Prezes Sparty. Obaj co można śmiało powiedzieć to osoby deklarujące wspieranie sportu. Stąd też planowane spotkanie powinno odbyć się w duchu partnerstwa, zrozumienia i współpracy.
Wyszukiwarka



Firmy które nas wspierają.
PODLASKIE – film promocyjny województwa podlaskiego
Ostatnie wpisy
- Zakończenie rundy wiosennej sezonu 2025/2026
- Ostatni trening seniorów w rundzie wiosennej sezonu 2025/2026
- XX Regaty Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka oraz Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
- Seniorzy AKS Sparta walczyli do końca
- Treningi zawodników sekcji narciarstwa wodnego trwają pełną parą
- Wsparcie Województwa Podlaskiego
- Sparingi
- Zimowe trenowanie
- Sportowy region
- Spotkanie świąteczno-jubileuszowe Totalizatora Sportowego
- III Podlaska Gala Sportu
- Uroczyste Posiedzenie Zarządu PZMWiNW
- Uroczyste wręczenie nagród dla zawodników sekcji kajakowej i narciarstwa wodnego
- Popularyzacja i upowszechnianie kajakarstwa oraz narciarstwa wodnego wśród mieszkańców Augustowa
- Dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki





