Znakomite rezultat naszych zawodników w MP na Nartach wodnych U14
Kolejne sukcesy naszych młodych zawodników. Tydzień temu w Skulski a dziś Żnin był miejscem kolejnych zawodów rangi Mistrzostw Polski . Tym razem w slalomie za motorówką i kolejne sukcesy naszych zawodników . Mamy dwóch Mistrzów Polski – a zostali nimi :nim Igor Domaszewski i Maja Piątek. Z kolei Wice Mistrzem w slalomie U14 została Gabriela Koszycka .
Gratulacje dla naszych zawodników, trenerów i rodziców .
Wyszukiwarka



Firmy które nas wspierają.
PODLASKIE – film promocyjny województwa podlaskiego
Ostatnie wpisy
- Ostatni trening seniorów w rundzie wiosennej sezonu 2025/2026
- XX Regaty Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka oraz Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
- Seniorzy AKS Sparta walczyli do końca
- Treningi zawodników sekcji narciarstwa wodnego trwają pełną parą
- Wsparcie Województwa Podlaskiego
- Sparingi
- Zimowe trenowanie
- Sportowy region
- Spotkanie świąteczno-jubileuszowe Totalizatora Sportowego
- III Podlaska Gala Sportu
- Uroczyste Posiedzenie Zarządu PZMWiNW
- Uroczyste wręczenie nagród dla zawodników sekcji kajakowej i narciarstwa wodnego
- Popularyzacja i upowszechnianie kajakarstwa oraz narciarstwa wodnego wśród mieszkańców Augustowa
- Dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki
- Wyjątkowe gratulacje od Marszałka Województwa Podlaskiego






