Znakomite wieści z MP na nartach wodnych – jazda figurowa .
W Skulsku dobiegła końca pierwsza część rywalizacji o medale MP w narciarstwie wodnym za motorówką. Medale rozdano najlepszym w jeździe figurowej.
Znakomicie zaprezentowali się zawodnicy Sparty Augustów :
A oto ich wyniki wyniki :
Kategoria Open – kobiety
1. Idalia Woźniak (Ski Line Szczecin)
2. Gabriela Koszycka (AKS Sparta)
3. Mają Piątek (AKS Sparta)
Kategoria U14 – dziewczęta
1. Mają Piątek (AKS Sparta)
2. Gabriela Koszycka (AKS Sparta)
3. Ewa Bartoszewska (Zefir Bytom)
Kategoria U14 – chłopcy
1. Igor Domaszewski (AKS Sparta)
2. Ksawery Szumański (Zefir Bytom)
3. Filip Zieliński (KNW Jaworzno)
Gratulacje dla zawodników oraz trenera M. Krzywińskiego oraz dla rodziców którzy dzielnie wspierają swoje pociechy .
Wyszukiwarka



Firmy które nas wspierają.
PODLASKIE – film promocyjny województwa podlaskiego
Ostatnie wpisy
- Zakończenie rundy wiosennej sezonu 2025/2026
- Ostatni trening seniorów w rundzie wiosennej sezonu 2025/2026
- XX Regaty Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka oraz Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
- Seniorzy AKS Sparta walczyli do końca
- Treningi zawodników sekcji narciarstwa wodnego trwają pełną parą
- Wsparcie Województwa Podlaskiego
- Sparingi
- Zimowe trenowanie
- Sportowy region
- Spotkanie świąteczno-jubileuszowe Totalizatora Sportowego
- III Podlaska Gala Sportu
- Uroczyste Posiedzenie Zarządu PZMWiNW
- Uroczyste wręczenie nagród dla zawodników sekcji kajakowej i narciarstwa wodnego
- Popularyzacja i upowszechnianie kajakarstwa oraz narciarstwa wodnego wśród mieszkańców Augustowa
- Dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki





