« Poprzedni wpis    |     Następny wpis »

Maciej Marek Kozłowski otrzymuje powołanie do Reprezentacji Polish Soccer Skills U-14.

Będzie miał okazję grać z takimi przeciwnikami jak drużyna Bayernu Monachium.

Młody utalentowany zawodnik piłki nożnej trenujący  w naszej Sparcie został zaproszony do reprezentacji Polish Soccer Skills U-14 ( PSS U-14 ) . W Sparcie Macieja trenerami są Mieczysław i Andrzej Sobolewscy. I jak sami twierdzą jest to prawdziwy talent . Nie dziwi ich też fakt, że w trakcie ostatniego zimowego obozu  odbywającego się w COS w Spale nasz zawodnik „wpadł w oko” wielu trenerom co potwierdza osiągnięty bardzo wysoki wynik potencjometru, który kwalifikuje kadetów kadry   PSS – U 14 .

Dziś właśnie przyszła informacja o powołaniu do kadry Polish Soccer Skills i propozycja aby Maciej mógł pokazać się przed zagranicznymi trenerami i skautami oraz  będzie miał okazję wzięcia udziału w następujących wyjazdach na mecze sparingowe:

W dniach 26-29 .04.2016 mecze  w Hiszpanii a  przeciwnik 27.04. Real Betis oraz dnia następnego Nervion CF.

Z kolei w dniach 06-08 maja   na mecze w Niemczech : 7-go  maja z reprezentacją  Bawarii,   a 8-go z

nie byle  kim bo z drużyną Bayernu  Monachium.

O niespodziewanej propozycji dot. syna jego tata Marek powiedział:

„Cieszy mnie ten fakt, gdyż zdaję sobie sprawę jak duża jest konkurencja i jak ciężko

Maciek na to pracował . Trzymamy kciuki aby wszystko powiodło się po jego myśli.”

Gratulujemy Maćkowi i jego niewątpliwie dumnym rodzicom oraz dziadkowi ( Panu

Benedyktowi Kozłowskiemu członkowi Zarządu AKS Sparta ).

Gratulacje należą się również trenerom Macieja – Mieczysławowi i Andrzejowi Sobolewskim.

IMG_3754 IMG_8996

================================================================================

Informacje o Polish Soccer Skills ( PSS)

Polish Soccer Skills to projekt społeczny którego celem jest rozwijanie i upowszechnianie profesjonalnego szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży. Projekt jest realizowany na kilku uzupełniających się obszarach stanowiących razem kompleksowe rozwiązanie. Jest  to jedyny ogólnopolski, spójny i kompleksowy system szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży, posiadający własną wizje szkolenia, metodologię, doświadczenie i potwierdzoną skuteczność treningów.

Celem PSS  jest rozwój i promocja utalentowanych piłkarzy oraz takich zawodników, którzy mają potencjał piłkarski, a jeszcze nie rozwinęli swojego talentu. Mając każdego roku wyniki testów umiejętności – które prowadzimy na naszych obozach piłkarskich – stworzyliśmy projekt Reprezentacje Polish Soccer Skills. Spośród kilku tysięcy zawodników i zawodniczek obecnych na naszych obozach każdego roku, na podstawie badań potencjału – POTENCJOMETR POLISH SOCCER SKILLS – powołujemy około 6% z każdej kategorii wiekowej, najbardziej perspektywicznych graczy i obejmujemy ich specjalnym programem opieki i promocji. W naszych reprezentacjach są zwodnicy w wieku 8-18 lat. Od 2007 roku organizowane są obozy piłkarskie – letnie, zimowe, wiosenne, dedykowane i specjalistyczne obozy na zlecenie. Organizujemy obozy w kraju w Centralnych Ośrodkach Sportu i za granicą, odwiedzając największe kluby w Europie. Szkolą się u nas zawodnicy z całej Polski oraz z kilkunastu krajów całego świata: z Czech, Ukrainy, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Anglii, Niemiec, Holandii, Danii, Norwegii, Szwecji, Hiszpanii, Szwecji Brazylii i Australii. W ciągu jednego roku na obozach zimowych i letnich Polish Soccer Skills szkoli się ponad 3000 młodych piłkarzy z całego świata. Poprawiamy indywidualne umiejętności techniczne zawodników, po to aby trenerzy w klubach mogli je wykorzystywać w pracy zespołowej.

System treningowy PSS  opiera się na indywidualnym i kompleksowym treningu piłkarskim. Trening jest periodyczny. Szkolenie obejmuje trening piłkarski w trybie 1 trener na 4 zawodników, trening motoryczny, trening mentalny z psychologami sportu, trening taktyczny, gry szkoleniowe oraz zajęcia językowe o profilu piłkarskim. Zajęcia prowadzone w małych, czteroosobowych grupach, dzięki temu pozwalają skupić uwagę trenera na obszarach wymagających poprawy i doprowadzić do eliminacji błędów. Na bazie wieloletnich badań i analiz wyników testów umiejętności prowadzonych przez Polish Soccer Skills powstał „Potencjometr PSS”, pozwalający określić na jakim etapie rozwoju są zawodnicy.

piątek, 4 marca, 2016 Aktualności, Piłka nożna